Dům již za 1 299 000 Kč

Na trhu s nemovitostmi je mnoho nabídek stavebních firem co inzerují levné postavení domu. Víte však, zda nízká cena nezadá na úkor kvalitě stavby? Je tady naše firma co nabízí novou technologii staveb, která se dokáže skloubit s přírodu, ušetřit náklady jak na stavbě domu, tak dokáže snížit energetické náklady a přitom kvalita není ošizená. Tento typ stavby se nazývá Dřevostavby .
Zdivo versus dřevo. Co je lepší? Co přináší více výhod? Napíšeme si tady výhody stavby ze dřeva. Od 14.tého století se stavěly dřevěné stavby, naše prababičky, babičky bydlely ve starých roubenkách. V horských oblastech, na samotách, tam všude vidíme ještě dnes dřevěné stavby, co pamatují několik staletí. Dobrá údržba, technologie, to vše prodlužují jejich životnost. Dřevostavby – to je aktuální téma dnešních stavebních firem. Tento typ stavby je velice variabilní, přináší svou technologií výborné tepelné, zvukové i izolační vlastnosti. Jejich stěny jsou izolovány dvěmi vrstvy. Z interiéru i exteriéru a samotný prefabrikát je OSB deska. Stavba co nejméně zasahuje do okolí. Odpad při stavebních pracech je zdaleka lépe odkliditelný než u staveb zděných. Také vlastnosti dřeva, jakožto základní suroviny, jsou mnohem příjemnější než vlastnosti studeného kamene. Stěny působí teple, což umocňuje pocit zabydlení hned při nastěhování. Nastěhovat se lze obvykle za tři měsíce po začátku stavby na základové desce. Jakto že tak brzy? Jedná se o koncept výroby, kdy se dovezené připravené díly montují přímo na stavbě. Nemusí se ohlížet na změnu klimatických podmínek. Neovlivní kvalitu stavby, stavba nepraská, protože je tzv. suchá.

Řešení na míru

Dřevostavby jsou velice kreativní a variabilní způsob, jak si splnit svůj sen za velmi přijatelnou cenu. Naše firma disponuje architekty, kteří s vámi proberou veškeré možné návrhy a přání a doporučí co nejlepší a nejkvalitnější řešení.